Auta na leasing

Všeobecné informace k úvěrům:
vozidla se financují spotřebitelským úvěrem od roku výroby vozidla 2002 a prostřednictvím leasingu (pouze pro podnikatele) od roku výroby vozidla 2004 První platba se pohybuje od 10%.,dále vozidla se starším datem výroby tzv.účelovým úvěrem u společnosti HOMECREDIT.Motocykly se financují od roku výroby 2008 přes společnost GE Money Auto, s.r.o., první platba se pohybuje od 20%.
Nutné doklady pro nepodnikatele:
platný občanský průkaz, řidičský průkaz (nebo věrnostní certifikát), telefonní spojení. Údaje od zaměstnavatele: název firmy, IČO, telefonní spojení do práce. Zaměstnanec nesmí být ve zkušebním poměru ani výpovědní lhůtě. V některých případech si společnost může vyžádat k posouzení další doklady.
V případě, že zákazník pracuje v zahraničí musí dokládat vždy pracovní smlouvu a při dalším posouzení si společnost může vyžádat některý z následujících dokladů: 3 výplatní pásky nebo potvrzení o příjmu (ne starší než jeden měsíc) nebo 3 výpisy z účtu, na kterých je uvedena výše mzdy. 
Důchodce dokládá důchodový výměr.
Nutné doklady pro podnikatele:
Výpis z obchodního rejstříku nebo Živnostenský list, osvědčení o DIČ, platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, telefonní spojení a ekonomické údaje. V některých případech si společnost může vyžádat k posouzení další doklady.
Součástí splátek může být zákonné, havarijní pojištění, pojištění AUTOPROTECT a pojištění neschopnosti splácet splátky v případě ztráty zaměstnání nebo dlouhodobé nemoci. Při financované částce do 200.000Kč nemusí být vozidlo havarijně pojištěné.
Minimální cena vozidla je 30.000Kč. Minimální financována částka je 25.000Kč.
Minimální cena motorky je 22.000 Kč.Zpětný leasing možný.
Spolupracujeme s :MONETA S.R.O.

                              HOMECREDIT

                               Sautoleasing

                                                                               

 Profinancování ,leasing, nebo spotřebitelský úvěr si můžete také sjednat  u Vámi vybrané finanční společnosti. IČO:63735881